Final A Orden Dorsal Nome
LicenzaClub Data Nac. MMT MMP 1 871 Pablo Vicente Lopez
GA765948Club Atletismo Naron 08/03/1995 4:19.62 4:10.94 2 310 (t) Cándido Acuña Fernández
AG764197Comesaña Sporting Club 31/05/1971 3 877 Ignacio Del Buey hernandez
GA769457Club Atletismo Sada 03/04/1996 4:20.07 4:20.07 4 348 Jorge Puig Malvar
GA764640CA Santiago 05/04/1997 3:47.42 3:47.42 5 591 Pablo Camescasse Rouco
GA768710CD San Paio A Estrada 04/07/2002 4:20.28 4:20.28 6 423 (t) David Pombal Portela
AG764292Atmo. Samertolameu 01/10/1999 4:45.29 4:45.29 7 726 (t) Damian Mendez Troncoso
AG768197AA Mazi 08/10/2003 4:39.62 4:39.62 8 1162 (t) Noah Otero Pino
AG764039Comesaña Sporting Club 17/09/2002 4:41.06 4:41.06 9 508 (t) Mario Garcia Papin
AG2026670Club Atletismo Sada 09/04/2003 4:34.61 4:34.61 10 597 Iván Salgado Troncoso
GA769369R.C. Celta 06/11/2001 4:21.89 4:08.35 11 1013 Hugo Suarez Martinez
GA769172R.C. Celta 11/03/2003 4:21.90 4:21.90 12 402 (t) Abel Dominguez Marquez
AG764210Atletica Val Minor 11/11/2003 4:34.26 4:34.26 13 1022 Pedro Vazquez Bueno
GA769139R.C. Celta 10/01/2004 14 1122 (t) Bruno Salido Jove
AG2024151Club Atletismo Sada 12/11/2003 4:31.63 4:31.63 15 993 Pablo Bocelo Bellas
GA768907Club Atletismo Naron 16/12/1993 3:55.68 3:55.68 16 956 Juan Nuñez Asenjo
GA2023405R.C. Celta 01/06/2004 17 1182 Enrique Pedreño Nieto
GA2023388Atmo. Samertolameu 21/12/1945 7:16.20 7:16.20 18 981 Alex Goberna Ferreiro
GA768711Viguesa de atletismo 15/04/2003 4:19.80 4:19.80 1500 m MASC. Final (14 decembro) 11:10
Final B Orden Dorsal Nome
LicenzaClub Data Nac. MMT MMP 1 182 Sergio Rodriguez Quintana
GA2023384Club Atletismo Sada 27/10/1994 4:06.48 2 401 Sergio Souto Peña
GA2023433Atletica Val Minor 13/01/2004 3 1120 (t) Samuel Chantada Lorenzo
AG2023749CA Santiago 11/09/1998 4 1118 Juan Manuel Padin Prieto
GA768970Viguesa de atletismo 02/05/2000 5 1144 (t) Mario Rodriguez Costas
AG2025594Viguesa de atletismo 14/03/2004 6 1085 (t) Samuel Valeije Covelo
AG2020562ASOCIACION DEPORTIVA CAR 11/05/2001 4:55.23 7 1092 (t) Alfonso Corzón Vieites
AG2022349C.S.C.R. Beade 10/12/1980 8 535 (t) Hector Rodríguez Perez
AG765614C.S.C.R. Beade 02/12/2004 9 1094 (t) Miguel Angel Amoedo Couñago
AG2023548Castrelos 20:30 16/11/1977 10 343 Marcos Castro Rodríguez
GA769394Atmo. Samertolameu 14/01/1975 5:04.42 11 110 (t) Ricardo Fernandez Costa
AG2027791CLUB ATLETISMO VETERANOS DE SAMIL 27/05/1962 5:05.72 12 974 (t) Marcos Paz Alvarez
AG2018021INDEPENDIENTE 16/03/1985 13 1203 (t) Anton Amoedo Gonzalez
AG2028441ASOCIACION DEPORTIVA CAR 10/12/2004 14 1188 (t) Diego Fernández Soliño
AG2027929San Miguel de Oia 18/07/1993 15 366 Jose Cabado Castro
GA764400CA Santiago 27/01/1968 4:45.06 16 429 (t) David Gomez Lopez
AG769626Castrelos 20:30 16/02/1980 4:44.07 17 198 (t) Enrique Martinez Martinez
AG8577CA Santiago 28/07/1995 4:07.13 18 1184 (t) Mario Pérez Losada
AG2027739CLUB ATLETISMO VETERANOS DE SAMIL 14/07/1964 19 682 Brais Gonzalez Pacheco
GA768996R.C. Celta 17/01/1999 4:12.67 20 1043 Adrián Gómez Fernández
GA769397CA Pino 20/04/1981 1500 m MASC. Final (14 decembro) 11:15