Hora |
Proba |
Ronda |
|
|
|
|
10:30 |
5000 m Marcha MASC. en pista |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
10:30 |
Martelo (4,00 kg) FEM. |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
10:45 |
Pértega MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
11:00 |
Altura MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
11:00 |
5000 m Marcha FEM. en pista |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
11:40 |
400 m valos (0,914 m) MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
11:40 |
Peso (7,26 kg) MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
11:40 |
Disco (1,00 kg) FEM. |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
11:55 |
400 m valos (0,762 m) FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
12:05 |
800 m FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
12:20 |
800 m MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
12:30 |
200 m FEM. AL |
Semifinal |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
12:45 |
200 m MASC. AL |
Semifinal |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
12:50 |
Lonxitude MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
12:50 |
Disco (2,00 kg) MASC. |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
12:50 |
Peso (4,00 kg) FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
13:05 |
3000 m obstáculos FEM. |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
13:25 |
3000 m obstáculos MASC. |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
13:45 |
100 m FEM. AL |
Semifinal |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
14:05 |
100 m MASC. AL |
Semifinal |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
17:00 |
Triplo Salto MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
|
|
|
17:00 |
Martelo (7,26 kg) MASC. |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
17:15 |
100 m valos (0,838 m) FEM. AL |
Semifinal |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
17:30 |
100 m FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
17:40 |
100 m MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
17:45 |
Pértega FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
|
|
|
17:50 |
400 m FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
18:00 |
400 m MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
18:00 |
Altura FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
|
|
|
18:10 |
1500 m FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
18:15 |
Triplo Salto FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
|
|
|
18:15 |
Xavelina (600 g) FEM. |
Final |
Lista de Saída
|
|
|
|
18:20 |
1500 m MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
18:35 |
200 m FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
18:45 |
200 m MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
19:10 |
110 m valos (1,067 m) MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
19:20 |
Xavelina (800 g) MASC. |
Final |
Lista de Saída
|
|
|
|
19:20 |
100 m valos (0,838 m) FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
19:20 |
Lonxitude FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
|
|
|
19:30 |
5000 m FEM. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
20:00 |
5000 m MASC. AL |
Final |
Lista de Saída
|
Resultados
|
|
|
30 xuño 2018